Reviews

Kocham Gruzje

4.0 rating
May 19, 2019

19.05.2019
Bardzo mile wspominamy pobyt w Gruzji pod opieką Zviadi i na pewno jeszcze tam wrócimy.
Zviadi jest bardzo gościnny,opiekuńczy,solidny i punktualny. Można na nim polegać. Widać,że kocha swoją Ojczyznę i potrafi przekazać tą miłość turystom,którzy odwiedzają jego kraj.
Jest otwarty na propozycje i stara się spełniać wszystkie życzenia swoich gości.
Polecamy i pozdrawiamy serdecznie-Margarita,Janek i Tankist z Zoną czyli Czterej Pancerni;-)

Margarita

Октябрь

5.0 rating
September 19, 2018

Большое спасибо Звиади за очень впечатляющие экскурсии по Кутаиси и Сакартвеле. Очень тёплый , приятный, терпеливый,человек. Спасибо из Литвы.

Kristina i Stanislava

отзыв

5.0 rating
September 10, 2018

Oтзывы пишу от имени всей моей группы. Наша группа B Сакартвела прибыла из Литвы 28.08.2018. Zviadi Vardanidze встретил нас в аэропорту Кутаиси и очень тепло приветствовал. Наша группа состояла из 5 человек. Zviadi был с нами все 10 дней. Он помог нам yзнать эту замечательную страну,oбычаи и традиции,помог купить подарки . Этот человек очень приятный, дружелюбный, терпеливый . Человек, которому можно доверять. Он туристam стремится продемонстрировать самые красивые, лучшие места в Сакартвеле. Это человек, с которым Heскучны длительные поездки. Если вам нужен гид в Сакартвеле, пожалуйста, свяжитесь.. Я рекомендую. Думаю, он вас не разочарует.Благодарю Zviadi.

Vida

Gruzja ze Zviadim

4.0 rating
August 26, 2018

W sierpniu byliśmy na urlopie w Gruzji. Z lotniska w Kutaisi odebrał nas Zviadi, serdecznie przywitał i zawiózł do Gonio, gdzie zarezerwowaliśmy pokój. Po drodze bardzo się o nas troszczył, opowiadał o swoim kraju,pokazał nam centrum Batumi. W Gonio pomógł porozumieć się z właścicielami hoteliku. Kolejny raz spotkaliśmy się po siedmiu dniach. Zviadi zgodnie z umową, punktualnie przyjechał po nas do Gonio i rozpoczęła się nasza prawdziwa podroż po Gruzji. Zviadi zabrał nas do Mestii, gdzie mieszkaliśmy w domu u cudownych Gruzinów, następnego dnia pojechał z nami do Uszguli i na Tetnuldi, a ostatniego dnia pokazał nam Jaskinię Prometeusza, Kanion Okatse i Kanion Martvili. Pomógł rownież w robieniu zakupów na targu w Kutaisi. Spędziliśmy z nim bardzo miłe chwile, zarówno w drodze jak i wieczorami zaznając gruzińskiej gościnności jego przyjaciół. Zviadi potrafi zrealizować nawet nietypowe prośby : naukę gotowania gruzińskich potraw czy oglądanie szczeniaków “kaukazów”. To bardzo dobry i troskliwy człowiek. Bardzo się stara, aby jego klienci byli zadowoleni. Mógłby jedynie mniej palić i trochę ostrożniej jeździć, ale w Gruzji wszyscy palą i jeżdżą jak szaleni 🙂
Pozdrawiamy Cię Zviadi- Dorota, Rysiek i Robert

Dorota